Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkoleniowcy

Klaudia Kołatek

Ukończyłam dwustopniowe studia na wydziale kosmetologii Śląskiej Szkoły Medycznej w Katowicach o specjalizacji "podologia" uzyskując w ten sposób tytuł magistra.

Specjalizuję się w rekonstruowaniu płytki paznokciowej, usuwaniu odcisków, modzeli oraz leczeniu wrastających paznokci. Zawsze zależy mi na tym, by moi klienci i pacjenci opuszczali gabinet zadowoleni i z uśmiechem na twarzy.


Agnieszka Musioł

Jestem absolwentką Akademii Podologii. Uczestniczyłam również w licznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuję się w zabiegach u najmłodszych pacjentów.

Zdobyłam również tytuł technika sterylizacji medycznej. Jestem dumna, że nasz gabinet podologiczny pod kątem szeroko pojętej higieny jest w pełni bezpiecznym zarówno dla klientów i pacjentów, jak i dla całego personelu.


Jan Cyrulik

Jestem dyplomowanym specjalistą do spraw podologii, absolwentem Międzynarodowej Akademii Kosmetyki. Ukończyłem także wiele specjalistycznych szkoleń podologicznych w kraju i zagranicą.

Jestem współautorem książki "Podologia w praktyce". Specjalizuję się przede wszystkim w korekcji wrastających paznokci oraz w protetyce paznokci. Do moich pacjentów podchodzę z szacunkiem i odpowiedzialnością, a do wykonywanej pracy z zamiłowaniem i pasją.


Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 12 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-26
Sprawna i szybka transakcja. Bardzo dobry produkt.
2021-11-24
miła i fachowa obsługa, polecam
pixel