sala2Jan Cyrulik 2015 - 1800pxZapraszam na szkolenia podologiczne do mojego gabinetu w Żorach na ul. Świętego Stanisława 17.
Jestem gotów przekazać swoją najlepszą wiedzę i pokazać to czego sam nauczyłem się pod okiem znanych podologów. Swoją wiedzę czerpałem przede wszystkim w firmie RUCK® w Niemczech. Doświadczenie zdobywam w swoim gabinecie podologicznym w Żorach, ale również zagranicą.

sala1Po odbyciu i zdaniu stosownych egzaminów w firmie RUCK® jako oficjalny szkoleniowiec uzyskałem zgodę na prowadzenie szkoleń ortonyksyjnych tej marki w Polsce. Jako specjalista ortonyksji jestem w posiadaniu odpowiednich certyfikatów i stosownej umowy.
Szkolenia prowadzę według jakości ISO 13485 i ISO 9001, które nabyłem w firmie RUCK®
Na podstawie umowy jako jedyny w Polsce mam uprawnienia do wystawienia oryginalnych certyfikatów RUCK®.

Szereg odbytych szkoleń i seminariów podologicznych, również dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz zachęta pochodząca od wielu znanych podologów skłania mnie do przekazywania mojej wiedzy tym, którzy tego potrzebują.

lncruckWspólnie z Lady’s Nails Cosmetics® – oficjalnym partnerem firmy RUCK® a zarazem organizatorem szkoleń podologicznych w ramach Szkoły Podologii w Żorach zamierzam podjąć się wyzwaniu i udostępnić swoją wiedzę poprzez wykłady w Szkole Podologii oraz dodatkowe szkolenia i praktyki podologiczne w moim gabinecie podologicznym w Żorach.

Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu.

Aktualnie proponuję następujące szkolenia:

1 700 zł

Protetyka paznokci metodą Eckle i Greppmayr

Teacher
Szkolenie oparte jest na metodach Eckle i Greppmayr. To bardzo dokładna i precyzyjna ...
10 godz. lekc. 4 Lessons
6 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 5 (6 votes, average: 5,00 out of 5, rated)